AdBlue jako rozwiązanie problemów transportu

AdBlue, znane również jako Diesel Exhaust Fluid (DEF), to płyn wykorzystywany w technologii SCR (Selective Catalytic Reduction), kluczowej dla redukcji emisji szkodliwych tlenków azotu (NOX) w spalinach pojazdów z silnikami diesla.

Jak działa AdBlue?

System AdBlue/DEF odgrywa istotną rolę w ograniczaniu emisji szkodliwych substancji, działając w ramach technologii SCR. Jest to specjalny płyn przechowywany w oddzielnym zbiorniku w pojeździe i wprowadzany do układu wydechowego, gdzie reaguje z tlenkami azotu w obecności katalizatora SCR. Podczas tego procesu, AdBlue przyczynia się do przekształcania tlenków azotu w bezpieczne składniki, takie jak azot i wodę.

Oferta naszej firmy

Firma Storage Partners specjalizuje się wyłącznie w produkcji dużych zbiorników do AdBlue, które pełnią istotną rolę w magazynowaniu, dystrybucji oraz transporcie tego płynu. Ich zbiorniki są przeznaczone do przechowywania AdBlue i są zoptymalizowane pod kątem zapewnienia odpowiednich warunków przechowywania i transportu tego środka. Firma Storage Partners oferuje zbiorniki o dużej pojemności, spełniające potrzeby sektora transportowego oraz przemysłowego, umożliwiając skuteczną i bezpieczną obsługę płynu AdBlue w ramach technologii SCR. Szczegółową ofertę można zobaczyć na stronie – https://storage-partners.com.

Zagłosuj!
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]