Co można ozdobić taśmą z pomponikami?

Taśma z pomponikami do poduszki
Pomponiki – ozdoba do poduszek, koców i dziecięcych rzeczy

Za pomocą taśmy z pomponikami możesz stworzyć prosty dodatek do ubrania lub torby. Istnieją dwa sprawdzone sposoby przyszywania taśmy do ubrania:

  • obrzeże z obszyciem lub bez;
  • klejenie (sprzedawana jest taśma z lepką podstawą, należy ją wyprasować żelazkiem, przymocowując ją do tkaniny i obszywając);

Z pewnością każda z was ma w domowej szafce odzież, nakrycie głowy lub akcesoria, które już dawno straciły swoją atrakcyjność z powodu zużycia lub uszkodzenia. Kreatywne pomysły na użycie ozdobnej taśmy pomogą tchnąć w nie nowe życie. Taśma z pomponikami sprawdza się też jako ozdoba nawet wieczorowej i jednocześnie letniej sukienki.

W przypadku salonu czy sypialni jest elementem ozdobnym poduszek, zasłon czy firanek. Doskonale sprawdza się zwłaszcza we wnętrzach klasycznych, stylu śródziemnomorskim i rustykalnym. Jednak przy odpowiednim zaaranżowaniu wnętrz można je zastosować także w pomieszczeniach utrzymanych w stylu minimalistycznym.

Oferta internetowej pasmanterii Ornatio Design zawiera urocze taśmy z pomponikami w niskich cenach – https://ornatio-design.pl/category/tasmy-z-pomponikami

Zagłosuj!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]