Co to jest czytanie aury?

Krótko o czytaniu aury
Czytanie aury pomoże ci rozpoznać i rozwiązać problemy twojej duchowości

Częścią ludzkiej psychiki jest podświadomość. Interesują się nią nie tylko psycholodzy, ale specjaliści od rozwoju osobistego. Okazuje się bowiem, że podświadomość w niezwykle istotny sposób wpływa na nasze funkcjonowanie i nasze zachowania. Sięgnięcie w głąb własnej podświadomości może nam więc bardzo wiele ułatwić zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. Jedną z technik, które pozwalają na wniknięcie w głąb podświadomości jest czytanie aury.

Warsztaty czytania aury pozwolą poznać treści, których istnienia w danej chwili nie uświadamiamy sobie. Warto wiedzieć, że w naszej podświadomości mogą znajdować się zarówno dobre, jak i złe treści. Decydując się na uczestnictwo w warsztatach czytania aury możemy lepiej poznać samego siebie, w efekcie możemy tak kierować swoimi czynami, aby uniknąć nieprzyjemnych wydarzeń i porażek. Warsztaty czytania aury to sposób do uzyskanie dostępu do nieuświadamianej części swojego umysłu.

Pani Agnieszka organizuje profesjonalne warsztaty czytania aury dla wszystkich którzy chcą poznać siebie i dokonać zmian we własnej sferze duchowej. Pani Agnieszka prowadzi także warsztaty medytacji prowadzonej i reiki.

Zagłosuj!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]