Czy wykończenie pod klucz się opłaca?

Wykończona sypialnia pod klucz
Mieszkanie po klucz – to może być udany zakup

Coraz częściej deweloperzy oferują nam wykończenie pod klucz. Wiele osób jeszcze bardzo niepewnie patrzy na to rozwiązanie, ale czy przypadkiem nie jest to po prostu relikt minionej epoki, kiedy w ten sposób mieszkań i domów w ogóle się nie odbierało?

Wykończenie pod klucz bywa bardzo tanie

Nie należy mieć tutaj oczywiście żadnych złudzeń, że wykończenie pod klucz to rozwiązanie, które jest wykonywane charytatywnie czy jako jakaś promocja. Jest to po prostu kolejny sposób dewelopera na zysk. Nie oznacza to jednak, że koniecznie musimy być z tego powodu stratni. Wręcz przeciwnie. I tak będziemy musieli zatrudnić kogoś do wykonania wykończenia, więc dlaczego wykończeniem pod klucz nie powinien zająć się od razu sam deweloper? Oferty, w których deweloper bierze na siebie pełną odpowiedzialność, są dla nas bardzo korzystne z tego powodu, że jeśli tylko zdarzy się coś nie tak w procesie wykończenia, mamy naszego dewelopera, z którym mamy już doświadczenie i wiemy, jak z nim rozmawiać.

Wykończenia wnętrz są specjalnością pracowników firmy PREMIUM PROPERTY z Poznania, która działa w segmencie remontów od wielu lat – https://mieszkaniepodklucz.pl

Zagłosuj!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]