Czym jest AdBlue?

Zbiorniki do AdBlue
Specjalne zbiorniki do magazynowania i transportu AdBlue

Już od dłuższego czasu na rynku dostępna jest substancja o nazwie AdBlue. Jest ona wodnym roztworem mocznika. Została opracowana w celu stosowania w samochodach ciężarowych, osobowych, ciągnikach rolniczych i innych pojazdach z silnikiem Diesla. Zadaniem AdBlue jest rozpad znajdujących się w spalinach tlenków azotu. AdBlue i technologia SCR są ze sobą bardzo ściśle powiązane.

Pojazdy z silnikami Diesla, w których stosowany jest system Selektywnej Redukcji Katalitycznej znajduje się nie tylko zbiornik na paliwo, ale dodatkowo również zbiornik na AdBlue. Na żadnym etapie produkcji i dystrybucji AdBlue nie może dojść do jego zanieczyszczenia. Czystość i wysoką jakość AdBlue zapewniają tylko odpowiednie zbiorniki. Producent zbiorników AdBlue ma w swojej ofercie zbiorniki o dwupłaszczowej konstrukcji. Zakupione bezpośrednio u producenta zbiorniki do AdBlue są dostępne o pojemności 3000, 4000 oraz 6000 l.

We firmie Storage Partners można zamówić duże zbiorniki do AdBlue w kilku opcjach objętościowych oraz linie produkcyjne do wytwarzania tego środka – https://storage-partners.com/pl/zbiorniki-kontenery-pojemniki-pompy-adblue

Zagłosuj!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]