Czym jest mieszkanie pod klucz?

Mieszkanie wykończone pod klucz
Mieszkanie wykończone pod klucz

Mieszkanie pod klucz coraz częściej jest atrakcyjną alternatywą dla developerskiego standardu. Czym dokładnie jest wykończenie mieszkania pod klucz i jak należy właściwie rozumieć ten termin.

Wykończenie pod klucz to w praktyce mieszkanie, gdzie zostały pomalowane ściany, położone podłogi i wykończona kuchnia oraz łazienka. Oznacza to, że do takiego mieszkania musimy jedynie przywieźć nasze meble i właściwie po prostu zacząć w nim mieszkać. Z takiego rozwiązania korzysta jednak wedle statystyk jedynie piętnaście procent nabywców nowych mieszkań. Wynika to z faktu, że takie mieszkanie jest po prostu droższe, a dodatkowo nie mamy tutaj już możliwości własnego zaaranżowania przestrzeni wedle indywidualnych gustów i potrzeb. Należy jednak uznać, że jest to rozwiązanie najwygodniejsze, które pozwala nam uniknąć wszelkich prac wykończeniowych, które dla wielu użytkowników mieszkań są prawdziwym koszmarem.

W przypadku gdy posiadasz mieszkanie w stanie deweloperskim i nie masz czasu by zając się jego wykończeniem, zgłoś się do firmy PREMIUM PROPERTY. Firma ta specjalizuje się w wykończeniu mieszkania pod klucz oraz przygotowaniu pełnej aranżacji wnętrza.

Zagłosuj!
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]