Czym jest polimocznik i jakie ma zastosowania?

Natryskowe powłoki ochronne o doskonałych właściwościach tworzy między innymi polimocznik. Ceniony jest on w wielu gałęziach przemysłu, które zauważają jego doskonałe cechy. Jakie są właściwości polimocznika i kiedy można go stosować?

Cechy charakterystyczne

Polimocznik to przede wszystkim powłoka bardzo trwała. Nie ulega zniszczeniu na skutek działania czynników atmosferycznych, kwasów, zasad, a nawet substancji ropopochodnych. Jeśli podłoże, na które jest aplikowany, zostanie odpowiednio przygotowane, nie trzeba martwić się o to, czy na pewno dobrze będzie do niego przylegał. Posiada właściwości antypoślizgowe oraz antykorozyjne.

Zastosowanie

Polimocznik doskonale sprawdza się tam, gdzie powłoka musi być trwała i wodoodporna. W związku z tym wykorzystywany jest w przypadku konstrukcji stalowych, a także betonowych. Sprawdza się na dachach, tarasach, balkonach. Można nim pokrywać blachę ocynkowaną.

lakierowanie podwozia auta
Lakierowanie polimocznikiem raptor

W sklepie Raptor Polska możesz nabyć ten niezwykły środek ochronny, w zestawach z pistoletem do nanoszenia lub osobno. Ponad to możesz kupić również podkłady i barwne lakiery by nadać chronionej powierzchni kolor.

Zagłosuj!
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]