Czym odznaczają się zbiorniki do AdBlue?

AdBlue zbiornik
Duże zbiorniki na AdBlue z dystrybutorami znajdują się na stacjach benzynowych

Producent zbiorników na AdBlue tworzy rozwiązania dostosowane do potrzeb każdego klienta. Firma Storage Partners cały czas poszerza ofertę, jaką znajdziemy na stronie https://storage-partners.com/pl/zbiorniki-kontenery-pojemniki-pompy-adblue. Kontener do AdBlue bazuje na określonych cechach i właściwościach. Zbiorniki na AdBlue często są wykonywane z polietylenu, jaki odznacza się odpornością na działanie zewnętrznych czynników. Przystępna konstrukcja i niewielka masa kontenera pozwalają na łatwy transport i dostosowanie do swoich oczekiwań.

Zakup zbiornika od AdBlue pozwala zachować wygodę i oszczędność. Nie musimy ciągle jeździć na stacje benzynowe i martwić się wahaniem cen. Roztwór nie jest szkodliwy, ale wykazuje silne właściwości korozyjne. Musi być zatem przechowywane w specjalnych zbiornikach do AdBlue. Nie zapominajmy o tym, że sprzęt DEF do odprowadzania spalin, dzięki AdBlue pozwala skutecznie pozbyć się szkodliwych związków.

Działanie AdBlue dotyczy technologii SCR. Selektywna redukcja katalityczna jest stosowana w silnikach Diesla, gdzie zasadą jest redukcja emisji tlenku azotu. Rozpadający się pod wpływem temperatury mocznik zmienia się w amoniak i tlen. Ona łączą się z tlenkami azotu tworząc azot i parę wodną.

Zagłosuj!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]