Deweloperzy poszukują miejsc pod prywatne akademiki

Prywatny dom studenta
Prywatny dom studenta z wysokim standardem wyposażenia

Inwestycje deweloperskie najczęściej kojarzymy z szeregami domów jednorodzinnych oraz z większymi inwestycjami w centrach miast, z tak zwanymi apartamentowcami. Do tego oczywiście dochodzą biurowce, centra handlowe i podobne inwestycje. Obecnie do tej listy zaczynają dołączać prywatne domy studenta.

Potrzebujemy co najmniej 10 000 nowych miejsc w akademikach

Szał na prywatne akademiki to nie przypadek. Prywatny akademik to prawdopodobnie jedyny realny scenariusz dla cały czas powiększającej się rzeszy studentów. Obecnie zakłada się, że do końca dekady będzie w naszym kraju 1,3 miliona studentów krajowych i 120 tys. studentów zagranicznych. Będzie brakowało dla nich około 10 tys. miejsc noclegowych. Prywatne akademiki to świetne rozwiązanie, ale lokalizacje dla nich muszą spełnić szereg zdroworozsądkowych wymogów, dzięki którym zrealizowane inwestycje będą potem interesujące dla studentów.

Charakteryzujące się wysokim standardem wyposażenia i wszelkimi wygodami, jakie potrzebują współcześni studenci, prywatne domy studenta przedsiębiorstwa Student Depot oferują zakwaterowanie dla uczniów szkół wyższych z Polski i zagranicy.

Zagłosuj!
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]