Dodatkowe pieniądze to nie tylko bankowy kredyt

Dodatkowa gotówka z lombardu
Jeżeli bank nie udzieli ci pożyczki, sprawdź co oferuje lombard

Lombardy to firmy, które specjalizują się w pożyczaniu pieniędzy osobom prywatnym. Lombard pożyczy pieniądze tylko tym osobom, które w zamian mogą pozostawić jakiś wartościowy przedmiot będący ich własnością. Pożyczki pod zastaw, których udzielają lombardy są bardzo popularne. Większość tych firm działa niestety w dużych miastach. Jednym z nich jest stolica Dolnego Śląska, Wrocław.

Jeden z wrocławskich lombardów Big Apple udziela pożyczek na przykład pod zastaw złota, biżuterii, sprzętu RTV czy AGD. Oczywiście musi to być sprzęt sprawny. O pożyczkę w lombardzie mogą ubiegać się także osoby, które jako zastaw mogą pozostawić samochód. Pożyczki pod zastaw samochodu wybierają te osoby, którym zależy na pożyczeniu większej sumy pieniędzy. Pożyczki udzielane przez lombardy są krótkoterminowe. Najczęściej klienci muszą zwrócić pożyczone pieniądze w przeciągu 7-30 dni. Gdy nie spłacą pożyczki i nie przedłużą terminu spłaty, stracą zastaw.

Cechy, które wyróżniają lombardy Big Apple spośród innych to mnogość możliwości zastawu i atrakcyjne stawki. Warto sprawdzić co oferuje ten wrocławska instytucja.

Zagłosuj!
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]