Home Staging. Czyli co zrobić, żeby korzystnie wynająć mieszkanie?

Usługa home staging
Home Staging podnosi wartość mieszkania i zwiększa jego atrakcyjność

Home Staging to specjalistyczna usługa, której celem jest takie przygotowanie mieszkania, przeznaczonego do wynajęcia, żeby było ono jak najbardziej atrakcyjne w danej kategorii.

Usługa ta sprowadza się do uzyskania jak najlepszej ceny za wynajęcie danego mieszkania czy domu. Aby zwielokrotnić swoje szansę, warto zainwestować w Home Staging. Osoby zajmujące się świadczeniem tego typu usług, doskonale wiedzą, na co zwrócić uwagę w mieszkaniu i które elementy muszą zostać uwypuklone, a które schowane przed wzrokiem klienta. W zależności od potrzeb mieszkanie zostanie przede wszystkim profesjonalnie i bardzo dokładnie wysprzątane. Czasami niezbędne jest też malowanie poszczególnych pomieszczeń. Całość wieńczy odpowiednie dobranie dodatków, rozplanowanie mebli i skierowanie światła do wnętrza pomieszczeń. Dzięki temu cena wynajmu może być wyższa nawet o czterdzieści procent.

Zarządzanie wynajmem jest usługą polegającą na przygotowaniu mieszkania do wynajmu przez agencję nieruchomości – Home Staging, następnie do przeprowadzenia transakcji najmu oraz sprawowania pieczy nad wynajętą nieruchomością. To wszystko oferuje firma PREMIUM PROPERTY z Poznania.

Zagłosuj!
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]