Inspekcja mieszkania – co i jak?

Badanie mieszkania kamerą termowizyjną
Rzetelna weryfikacja wykonania mieszkania

Odbiór mieszkania od dewelopera wcale nie musi być stresujący. Często weryfikacja mieszkania kojarzy się ze stresem i obawą przed niedostrzeżeniem wad w nowym lokalu. Prawdą jest, że dopatrzenie się niektórych niedogodności bez odpowiedniego sprzętu jest niemożliwe. Z tego powodu na rynku funkcjonuje wiele firm specjalizujących się w pomocy przy sprawdzaniu mieszkania.

Sposób na zaoszczędzenie pieniędzy

Taka współpraca potrafi pomóc w zaoszczędzeniu wielu pieniędzy. W przypadku, gdy usterka zostanie wykryta w trakcie weryfikacji mieszkania, pokrycia kosztów szeroko pojętej naprawy możemy domagać się od dewelopera. Przy samodzielnym odbiorze i przeoczeniu istniejącej wady problem może narastać, z czasem generując większe koszty naprawy. (np. pęknięta rura może doprowadzić do zwiększonej wilgoci w pomieszczeniu).

Pomoc przy sprawdzaniu mieszkania w Poznaniu

Firma „Sprawdź i Zamieszkaj” specjalizuje się w inspekcji mieszkań. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego z klientów świadczy swoje usługi na najwyższym poziomie, korzysta przy tym z najwyższej klasy sprzętu, oferując m.in badanie mieszkania kamerą termowizyjną. Warto postawić na współpracę ze specjalistami.

Zagłosuj!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]