Jaka jest oferta serwisu Volvo?

Pełny zakres usług serwisu Volvo
Pełny zakres usług serwisu Volvo

Do aut, które są w Polsce bardzo popularne zaliczane są między innymi samochody marki Volvo. Z uwagi na popularność tych samochodów w wielu miastach działają serwisy, w których ich właściciele mogą liczyć na gruntowny przegląd czy naprawę. Do skorzystania ze swoich usług zachęca między innymi serwis Volvo, który ma siedzibę w Poznaniu.

Jakie usługi proponuje serwis?

Przegląd silnika, układu hamulcowego i skrzyni biegów to oczywiście standardowa część oferty. Ale oprócz tego serwis Volvo ma w ofercie również ustawianie przednich i tylnych kół w samochodzie. Z uwagi na to, iż prawidłowa geometria kół ma istotny wpływ na bezpieczeństwo jazdy, stanowisko diagnostyczne umożliwiające jej sprawdzenie i ustawienie to dzisiaj obowiązkowe wyposażenie każdego dobrego serwisu samochodowego.

Usługi dodatkowe

Oferta serwisu skierowana jest nie tylko do aktualnych, ale także przyszłych właścicieli samochodów Volvo. Serwis z myślą o nabywcach używanych aut proponuje przegląd przed zakupem.

Mieszczący się w Poznaniu niezależny serwis Volvo Auto Serwis Loga posiada szeroką gamę usług przeglądów i napraw, a zatrudnieni w nim fachowcy rzetelnie podchodzą do każdego problemu ich klientów.

Zagłosuj!
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]