Jaka pożyczka pod zastaw samochodu lub nieruchomości?

Pewna gotówka z pożyczki pod zastaw
Pewna gotówka z pożyczki pod zastaw

Pożyczki udzielane przez lombardy wciąż cieszą się dużą popularnością. Są to pożyczki udzielane pod zastaw najczęściej rzeczy ruchomej. W lombardzie można pożyczyć pieniądze nie tylko na przykład pod zastaw sprzętu RTV czy AGD. Wiele z nich oferuje również pożyczka pod zastaw samochodu.

Jakie są zalety i wady takiej pożyczki?

Pożyczki pod zastaw udzielane przez lombardy to rozwiązanie, z którego często korzystają osoby, którym bank odmówił udzielenia kredytu. Pożyczki pod zastaw samochodu są stosunkowo mało popularne, gdyż dla wielu osób ich wadą jest to, że po otrzymaniu pożyczki do chwili jej spłacenia nie będą mogły korzystać z zastawionego w lombardzie auta.

Co stanie się, gdy pożyczka nie zostanie spłacona?

Na zwrot pieniędzy pożyczonych w lombardzie klienci mają od 7 do 30 dni. Osoby, które nie spłacą pożyczki w terminie zapisanym w umowie, jeśli nie skontaktują się w celu przedłużenia terminu spłaty, stracą swój samochód.

banknoty o różnych nominałach
Zastaw przedmiot w lombardzie – otrzymaj szybką gotówkę

Wrocławska sieć lombardów Big Apple oferuje pożyczki pod zastaw zarówno samochodu jak i nieruchomości oraz innych mniejszych przedmiotów o większej wartości, oferując przy tym atrakcyjne stawki za zastawiane rzeczy.

Zagłosuj!
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]