Klimatyzacja wcale nie musi być droga

Serwis klimatyzacji
Regularny serwis klimatyzacji pozwoli uniknąć wysokich kosztów naprawy i zachować zdrowie

Cały czas jeszcze montaż klimatyzacji uchodzi za luksus. Zdecydowana większość osób ogranicza się do zwykłej wentylacji, która po prostu wymienia powietrze z otoczeniem. Jeśli do tego istnieje rekuperacja, uzyskuje się drobny efekt klimatyzacji, ponieważ wymieniane jest ciepło z otoczeniem. W lecie oznacza to chłodzenie wnętrza. Decyzja o zakupie klimatyzacji wcale nie musi oznaczać zrujnowania domowego budżetu.

Ile to kosztuje?

Montaż klimatyzacji, nie licząc robocizny, to około 5000 złotych za dom lub mieszkanie o powierzchni 100 metrów kwadratowych. Sam serwis klimatyzacji nie jest specjalnie drogi, a jeśli mamy większą powierzchnię, zazwyczaj można dokupić drugi moduł klimatyzacji i podłączyć go do tego samego wymiennika ciepła. Zmniejszy to koszty dla dalszej części domu. Elementem, którego najbardziej boją się właściciele nieruchomości, jest zazwyczaj koszt samego uruchamiania klimatyzacji. Ten jest zadziwiająco niski i z dobrym sprzętem zamknie się w sumie 200 zł za miesiąc w naszym przykładzie.

Electro Clim ze Szczecina to fachowa firma specjalizująca się w montażu i serwisie systemów klimatyzacyjnych – https://electro-clim.com.pl/serwis-klimatyzacji

Zagłosuj!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]