Muzyka na ślub

Oprawa muzyczna ślubu
Muzyka harfy na ślubie to doskonały pomysł na oprawę muzyczną

Ślub to wydarzenie wyjątkowe dla każdej pary. To moment szczególny i chcemy, aby został on odpowiednio uhonorowany. Dbamy nie tylko o strój, ozdoby i dobór gości. Zależy nam, aby wszelkie elementy pasowały do siebie. Należy też zastanowić się, jaka będzie na naszym ślubie oprawa muzyczna. Harfa wydaję się tu być doskonałym rozwiązaniem.

Wykorzystanie harfy to przede wszystkim elegancja. Harfa na ślub kojarzy się powszechnie jako klasyczne i ponadczasowe rozwiązanie. Jej akompaniament pozwoli zbudować piękną atmosferę podczas trwania ceremonii. Możemy też tutaj dowolnie wybierać utwory, które będą nam towarzyszyć podczas ceremonii ślubnej. Musimy jednak pamiętać, że w przypadku ślubu kościelnego, muzyka powinna być integralną częścią liturgii, zatem wybór utworów musi zostać uzgodniony z kapłanem. Jednak wejście i wyjście pary młodej z kościoła nie jest już częścią liturgii. Tym samym tej części ceremonii mogą towarzyszyć świeckie utwory, jednak w dalszym ciągu powinna być to muzyka odpowiadająca powadze ceremonii.

Jeżeli zadecydowaliście, że oprawą muzyczną waszego ślubu będzie muzyka harfy, sprawdźcie jaką ofertę przygotowała pani Paulina Kostrzewska z Poznania. Muzyka grana przez tę mistrzynię harfy z pewności nada wyniosły charakter waszej ceremonii.

Zagłosuj!
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]