Niezawodny serwis pojazdów i urządzeń

Serwis naczep ciężarowych Poznań
Niezawodny serwis pojazdów ciężarowych

Firma Raben Truck Service działająca pod Poznaniem specjalizuje się w obsłudze serwisowej pojazdów ciężarowych. Ich domeną jest przede wszystkim serwis DAF i serwis Mercedesa. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz doskonali fachowcy wykwalifikowani do wykonywania powierzonych im obowiązków to pewność, którą firma gwarantuje swoim klientom w zakresie napraw powypadkowych pojazdów ciężarowych marki DAF i Mercedes.

Serwis naczep

Firma Raben Truck Service to również kompleksowy serwis naczep ciężarowych. Pracownicy posiadają stosowne umiejętności niezbędne podczas przeprowadzonej obsługi serwisowej, bądź też napraw powypadkowych naczep ciężarowych marki Schmitz, Wielton, czy Krone.

Serwis agregatów chłodniczych

Firma Raben Truck Service to nie są specjaliści wyłącznie w zakresie obsługi pojazdów. To również fachowcy związani z możliwościami w zakresie serwisu agregatów chłodniczych firmy Carrier.

Inne usługi

Firma Raben Truck Service w swoich usługach oferuje klientom również możliwość związaną z serwisem opon ciężarowych, badań technicznych ciężarówek, jak również myjni pojazdów ciężarowych.

Woman photo created by aleksandarlittlewolf – www.freepik.com

Zagłosuj!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]