Nowoczesne powłoki ochronne

Nowoczesna natryskowa powłoka ochronna
Dzięki trwałej powłoce Raptor ma zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu

Do nowoczesnych powłok ochronnych zaliczamy natryskowe powłoki ochronne. Środek oparty na systemach dwuskładnikowych – 2K jest dostępny na rynku między innymi pod nazwą Raptor.

Jakie właściwości mają powłoki natryskowe?

Polimocznik tworzy bardzo trwałą i wytrzymałą powłokę ochronną. To dlatego ten rodzaj powłok ochronnych zyskuje coraz większą popularność. Plusem tych powłok jest bardzo szybki czas wysychania. Najważniejszymi zaletami natryskowych powłok ochronnych jest jednak duża odporność na wodę i wilgoć oraz na bardzo niskie i bardzo wysokie temperatury. Natryskowe powłoki ochronne tworzą warstwę ochronną, która jest także odporna na uszkodzenia mechaniczne.

Branże, w których stosowany jest polimocznik

Zalety polimocznika jako jedna z pierwszych doceniła branża motoryzacyjna. Raptor sprawdza się doskonale do zabezpieczania wszystkich typów pojazdów mechanicznych. Powłoki natryskowe znalazły zastosowanie także w budownictwie.

Powłoka ochronna typu 2K Raptor jest do kupienia w sklepie Raptor Polska. Jest dostępny osobno lub zestawie z przyrządami do nanoszenia. Poza tym można tam kupić lakiery do barwienia oraz środki ułatwiające przyleganie do powierzchni metalowych i plastikowych.

Zagłosuj!
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]