O AdBlue słów kilka, czyli poznajmy bliżej zbiorniki na AdBlue

Zbiorniki do AdBlue na stacja paliw
Dystrybutory do AdBlue posiadają stacje paliw i firmy transportowe

AdBlue na dobre weszło do codziennego użycia przez kierowców samochodów z silnikami wysokoprężnymi. Zadaniem tej substancji jest ograniczenie tlenków azotu w spalinach. Ci, którzy chcą zajmować się sprzedażą AdBlue wśród kierowców, muszą kupić specjalne pojemniki do dystrybucji. Różnią się one od tych, które przeznaczone są do przechowywania AdBlue, a także jego transportu. Zbiorniki do AdBlue, które obecnie dostępne są na rynku mają dwupłaszczową konstrukcję. To właśnie taka budowa i zastosowanie odpowiednich materiałów sprawiają, że są one odporne zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i czynniki zewnętrzne. Oznacza to, że znajdujący się wewnątrz takich pojemników AdBlue jest w pełni bezpieczny.

Każdy pojemnik do AdBlue wyposażony jest również w system chroniący przed wyciekiem. Dzięki temu nie należy obawiać się, że czynnik przedostanie się na zewnątrz. Dostępne zbiorniki do AdBlue różnią się pojemnością.

Produkcją solidnych zbiorników do AdBlue oraz mieszalników do produkcji tego specyfiku zajmuje się Storage Partners – https://storage-partners.com

Zagłosuj!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]