O szkoleniach z kontroli zarządczej

O szkoleniu z kontroli zarządczej
Merytoryczne zajęcia z kontroli zarządczej

Na jednostkach należących do sektora finansów publicznych już od kilku lat spoczywa obowiązek wprowadzenie kontroli zarządczej. Obowiązek ten został nałożony przepisami ustawy o finansach publicznych. Pracownicy jednostek, w których kontrola zarządcza dopiero będzie wprowadzana, ale też tych jednostek, w których funkcjonuje ona od dawna, ale niezbyt dobrze, mogą pogłębić swoją wiedzę poprzez udział w szkolenie z kontroli zarządczej.

Na szkoleniach poruszane są bardzo różnorodne zagadnienia. Szkoleniowcy chętnie dzielą się z uczestnikami szkoleń posiadaną przez siebie wiedzą. Szkolenia prowadzone są w bardzo ciekawy sposób z wykorzystanie nowoczesnych narzędzi. Ukończenie szkolenia pozwala na usprawnienie działania kontroli zarządczej w danej jednostce. Szkolenia mogą być otwarte lub zamknięte. Dzisiaj wiele z nich organizowanych jest online. W szkoleniu mogą brać udział nie tylko pracownicy jednostek sektora finansów publicznych, ale i osoby które chcą poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie.

„bez owijania” jest firmą szkoleniową z Warszawy oferującą profesjonalne szkolenie z kontroli zarządczej oraz zajęcia z efektywnego zarządzania czasem – https://bezowijania.com/szkolenie-kontrola-zarzadcza

Zagłosuj!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]