Obowiązki generalnego wykonawcy w budownictwie

Generalne wykonawstwo
Profesjonalny nadzór nad realizacją inwestycji budowlanej to gwarancja sukcesu

Projektowanie biurowca to pierwszy etap tworzenia nowego budynku. Po nim następuje budowa biurowca, a tą kieruje generalny wykonawca.

Przy realizacji projektu związanego z budownictwem coraz popularniejsze staje się generalne wykonawstwo, którego istotą jest to, że wyspecjalizowana organizacja z odpowiednim personelem i licencją przejmuje zarządzanie wszystkimi procesami na budowie. Generalny wykonawca to podmiot gospodarczy, który jest głównym wykonawcą umowy z klientem (umowa kontraktowa) na wykonanie określonego wykazu robót budowlanych. Generalny wykonawca odpowiada przed klientem za ich wysoką jakość i terminowość wykonania.

W obecnych warunkach, jeśli inwestor nie dysponuje wysoce profesjonalnymi menadżerami do prowadzenia prac w sposób ekonomiczny, projekt może zakończyć się niepowodzeniem i doprowadzić do znacznych strat i nawet fiaska budowy. Optymalnym wyjściem w tym przypadku jest zawarcie umowy z generalnym wykonawcą, który będzie w stanie zapewnić terminowe wykonanie całego kompleksu prac pod klucz i jednocześnie przejmuje wszelkie związane z tym ryzyko.

W ofercie usług profesjonalnej firmy budowlanej Awiar znajduje się generalne wykonawstwo w realizacji budowy biurowców. Teren działań firmy obejmuje całe województwo wielkopolskie.

Zagłosuj!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]