Oferta przychodni lekarskiej

Miejscowy lekarz
Wykonuj regularne badania medyczne w przychodni lekarskiej

Każdy z nas potrzebuje czasem pomocy lekarza. Przychodnia lekarska jest miejscem, w którym taką pomoc można uzyskać. Swoje kroki kierujemy najczęściej najpierw do przychodni lekarza rodzinnego. Aby bowiem skorzystać z pomocy specjalisty, niezbędne jest wystawione przez lekarza pierwszego kontaktu skierowanie. Warto jednak pamiętać, że w takiej przychodni często również dostępni są niektórzy specjaliści. Jednocześnie bez problemu można wykonać w niej część specjalistycznych badań.

Każda przychodnia lekarza rodzinnego wykonuje badanie EKG serca. Jest to jedno z bardziej podstawowych badań, które pozwala szybko ocenić kondycję serca i stwierdzić, czy u pacjenta nie doszło do zawału. W przychodni lekarskiej na ogół nie ma także problemu z pobraniem krwi celem wykonania stosownych analiz. Wykonuje się także szczepienia ochronne zarówno dzieci, jak i osób dorosłych, między innymi szczepienia przeciwko meningokokom.

W Wójcinie działa Ośrodek Zdrowia. Jest to przychodnia lekarska podstawowej opieki medycznej gdzie pomoc znajdą zarówno miejscowi oraz osoby przyjezdne spędzające urlop w okolicy.

Zagłosuj!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]