Outsourcing pocztowy: komfortowe rozwiązanie dla firm

korespondencja masowa
Obsługa korespondencji masowej

W wielu przedsiębiorstwach wciąż w dużej ilości tworzona jest tradycyjna, papierowa korespondencja. Firmy, w których korespondencji tej powstaje naprawdę bardzo dużo, mogą powierzyć przygotowanie i wysyłanie przesyłek firmie zewnętrznej.

Jakie korzyści przynosi outsourcing pocztowy?

Firma, która świadczy usługi obsługi korespondencji listowej dysponuje maszynami, które umożliwiają sprawne i szybkie przygotowanie korespondencji do wysyłki. Cała procedura zapewnia nie tylko dostarczenie przesyłek na czas, ale przynosi firmie spore oszczędności.

Jak wygląda obsługa korespondencji?

W większości firm, które świadczą usługi z zakresu obsługi korespondencji masowej kopertowanie przesyłek w standardowych kopertach odbywa się automatycznie. Maszyny do kopertowania przygotowują również przesyłki, które mają nietypowe rozmiary. Usługa kopertowania jest z reguły kompleksowa, obejmuje także dostarczanie przesyłek do adresata za pośrednictwem poczty lub innego dostawcy.

Firma Adrex Group jest firmą outsourcingową, która specjalizuje się w obsłudze korespondencji codziennej jak i tej w skali masowej.

Zagłosuj!
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]