Repertuar teatru dostępny także w Internecie

Internetowy repertuar teatrów
Dzisiaj wystarczy zajrzeć w Internet by szybko sprawdzić co będzie grane w teatrze

Poznańskie teatry starają się w coraz większym zakresie wychodzić do swoich widzów także z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Chociaż nie wpływa to najczęściej na repertuar teatru w sposób bezpośredni, ponieważ nie zmienia tego, co pojawia się na deskach teatru, to nie da się nie zauważyć, że kontakt z samym teatrem jest teraz łatwiejszy. Dobry przykład to repertuar teatru, który obecnie sprawdzimy online.

Wszystko mamy nawet w telefonie

Dostępność repertuaru teatru w Internecie to bardzo przyjemne ułatwienie życia dla wszystkich miłośników sceny, ponieważ można bez większego problemu i w każdej chwili sprawdzić, co takiego dzieje się w każdym z poznańskich teatrów. Wystarczy chwila wolnego czasu z telefonem w ręce, by szybko sprawdzić, co jest grane w każdym z teatrów Poznania i w ten sposób trzymać rękę na pulsie. Repertuary oczywiście nie zmieniają się tak często, by trzeba było trzymać rękę na pulsie i wyłapywać oferty „last minute”, ale nie rzadko warto być pierwszym, kto pozna repertuar teatru.

Choć Teatr Wielki ma ponad 100 lat idzie z duchem z czasu i posiada swoją łatwo dostępną stronę internetową, na której kupisz bilety i znajdziesz jego repertuar – https://opera.poznan.pl/pl/repertuar

Zagłosuj!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]