Szerokie możliwości wykorzystania chwostów

Patent na chwosty
Różne sposoby na zastosowanie chwostów

Chwosty otaczają nas od bardzo dawna, chociaż nie zawsze występowały pod tą nazwą. Nazywano je bardzo różnie: frędzlami, kutasami. Do wykonania chwostów wykorzystuje się obecnie bardzo różne materiały, dzięki czemu możliwości ich wykorzystania są olbrzymie.

Wśród różnych rodzajów chwostów wyróżnić można chwosty do zasłon. Jak wskazuje ich nazwa, służą one do dekoracyjnego upinania zasłon i firan. W sprzedaży dostępne są chwosty do zasłon wykonane z grubego sznura, kordonka, muliny, bawełnianych lub poliestrowych nici. Chwosty do zasłon dostępne są w bardzo wielu kolorach. Różnorodność materiałów oraz wiele wariantów kolorystycznych sprawiają, że chwosty te można wykorzystać jako upięcie zasłon w każdym wnętrzu bez względu na jego styl i przeznaczenie.

Chwosty wykorzystuje się obecnie także do wyrobu biżuterii. Chwosty te także występują w wielu kolorach i są wykonane z bardzo różnych materiałów.

Ornatio Design jest internetową pasmanterią, w której bogaty asortyment zawiera mnóstwo dekoracyjnych dodatków tekstylnych w tym chwosty – https://ornatio-design.pl/category/chwosty

Zagłosuj!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]