Taśma z pomponikami – jak można ją wykorzystać?

Taśmy z pomponikami
Ozdobne taśmy z pomponikami

Kilka lat temu bardzo modne ponownie stało się rękodzieło. Robótkami ręcznymi zajmują się dzisiaj nie tylko panie na emeryturze, ale także młode dziewczyny. Z kordonków, włóczek, skrawków tkanin wyczarowują prześliczne rzeczy. Panie, które zajmują się rękodziełem wyjątkowo często odwiedzają pasmanterie.

W dobrze zaopatrzonej pasmanterii wybór artykułów przydatnych do wykonania różnego rodzaju robótek ręcznych jest naprawdę bardzo duży. Coś dla siebie znajdą zarówno osoby, które szydełkują, robią samodzielnie biżuterię czy zajmują się szyciem. Wśród cieszących się dużym zainteresowaniem artykułów pasmanteryjnych są między innymi taśmy z pomponikami. Możliwości wykorzystania tych taśm są naprawdę bardzo szerokie, ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. Taśmą z pomponikami można wykończyć brzegi poduszek, kocyków, narzut, dziecięcych i damskich rękawiczek. Taśmy z pomponikami dostępne są z pomponikami o różnej średnicy.

Asortyment pasmanterii dekoracyjnej Ornatio Design obejmuje różnorodne taśmy z pomponikami, wielu odmianach kolorystycznych – https://ornatio-design.pl/category/tasmy-z-pomponikami

Zagłosuj!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]