Teatr i opera zyskują na popularności

popularność teatru i opery
Popularność teatru i opery w dzisiejszych czasach nie słabnie

W dobie Internetu i telewizji na żądanie mogłoby się wydawać, że teatr będzie miał bardzo duże problemy z utrzymaniem swojej popularności. Okazuje się jednak, że wielka dostępność łatwej i taniej rozrywki wcale nie spowodowała zmniejszonego zainteresowania tymi właśnie kwestiami.

Internet pomaga w dostępie do teatru

Sytuacja jest wręcz paradoksalna, ponieważ opera i teatr zyskują na tym, że stają się bardziej otwarte na nowa technologie. Technologie, które miały je zabić. Związane jest to przede wszystkim z tym, że dzisiaj wszystko robimy za pośrednictwem telefonu komórkowego. Od kiedy możemy sprawdzić repertuar teatru w ten sposób, dowiedzieć się w łatwy sposób czegoś więcej o przedstawieniu, jak również w wygodny sposób kupić bilety i za nie zapłacić, sztuki stały się dla nas czymś zdecydowanie bliższym i łatwiej dostępnym. Tego faktu nie można lekceważyć i osoby odpowiedzialne za teatry tego nie lekceważą.

Swoją stronę internetową posiada Teatr Wielki im. Moniuszki w Poznaniu. Tam poznasz jaki jest obecny repertuar, w kalendarium dowiesz się o nadchodzących przedstawieniach i szybko przejdziesz do kupna biletów.

Zagłosuj!
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]