Zbiorniki do AdBlue. Na co zwrócić uwagę kupując kontener?

Producent zbiorników AdBlue
Kontenery z AdBlue na stacji paliw

Korzystanie z płynu AdBlue przez wiele pojazdów z silnikami diesla, a w szczególności samochody produkowane po 2015 roku sprawia, że w wielu miejscach potrzebne są pojemniki na ten roztwór mocznika. Sprawdź. na co zwrócić uwagę wybierając na własne potrzeby kontener do AdBlue.

Zbiorniki do AdBlue — bezpieczeństwo jest najważniejsze

Wodny roztwór mocznika nie jest substancją żrącą, łatwopalną czy wybuchową. Mimo to do jego przechowywania potrzebny jest specjalistyczny zbiornik na AdBlue. Należy pamiętać o tym, że nie tylko przechowywane, ale również korzystanie z zasobnika musi być bezpieczne i komfortowe. Jest to szczególnie ważne, gdy zbiornik od AdBlue dostępny jest dla szerokiego grona odbiorców np. na stacji benzynowej.

Jaką pojemność powinien mieć kontener do AdBlue?

Kontener do AdBlue może mieć różne pojemności. Najważniejsze jest dopasowanie jego objętości do rzeczywistego zużycia. Zupełnie inne potrzeby ma duża firma transportowa niż przedsiębiorstwo z kilkoma pojazdami dostawczymi. Storage Partners, producent zbiorników do AdBlue, na swojej stronie z.pl oferuje pojemności, które zainteresują każdego odbiorcę.

Zagłosuj!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]