Mieszkanie w stanie developerskim. Co nas czeka?

Usługa wykończenia wnętrz
Wykończenia wnętrz – usługa firmy remontowej

Kupno wymarzonego mieszkania nie oznacza, że będziemy mogli się do niego natychmiast wprowadzić. Jeśli jest to mieszkanie w stanie deweloperskim, to musimy przygotować się na szeroki zakres robót i zamówić odpowiednie usługi budowlane.

Lokal określany jako w stanie deweloperskim to mieszkanie, które nie nadaje się od razu do wprowadzenia się i niezbędne będą wykończenia wnętrz. Od dewelopera otrzymujemy mieszkanie w stanie surowym, czyli zupełnie nowy, niezamieszkany wcześniej lokal o określonej powierzchni. Ściany są wygładzone i przygotowane do pomalowania lub położenia tapety. Podłogi są odpowiednio wyrównane oraz przygotowane do położenia płytek lub paneli. Jednak wiele rzeczy będziemy zmuszeni zrobić całkowicie samodzielnie. Przede wszystkim poszukajmy firmy, która wykonuje remonty mieszkań. Najlepiej takiej, która proponuje kompleksowe usługi. Specjaliści bardzo szybko określą nam zakres robót i ustalą co trzeba zrobić, żeby mieszkanie nadawało się do zamieszkania.

Mieszcząca się w Poznaniu firma remontowa Putmajster oferuje kompleksowe usługi remontowe. Począwszy od drobnych prac renowacyjnych, takich jak malowanie, po aranżację i wykończenie wnętrz, aż na całkowitej reorganizacji pomieszczeń kończąc. Firma ta gwarantuje profesjonalizm, rzetelność i terminowość w wykonywaniu zleceń.

Zagłosuj!
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]